Про нас

Історія нашого Палацу розпочалась у листопаді 1965 року з урочистого відкриття Палацу культури текстильників. Саме під такою назвою він проіснував майже 33 роки, і саме під такою назвою його знав кожен херсонець – від маленької дитини до сивого ветерана.  Старожили міста добре пам’ятають безліч цікавих вистав, концертів, урочистостей, які проходили на сцені Палацу, а художні колективи, більшість з яких носили звання Народних та Зразкових, зробили його відомим не тільки в Україні, але й за її межами.


Та минали  роки, змінювались часи й наше суспільство. І у травні 1997 року Палац культури текстильників було перейменовано в обласний Палац молоді і він став структурним підрозділом управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.  Це принесло і певні зміни  в  роботу Палацу.  Більше уваги стало приділятися роботі з дітьми, молоддю, додалось багато заходів, пов’язаних із спортивним життям Херсонщини.


З вересня 2009 року наш Палац знову змінив свій статус. Сьогодні він – комунальний заклад «Палац молоді і студентів Херсонської обласної Ради».


І щиро кажучи, ці зміни пішли йому на користь, бо життя Палацу набуло тієї активності, на яку здібні лише студенти. А до тих програм, що давно існували в Палаці, одразу додалось багато цікавих заходів, які об’єднали студентів всіх ВУЗів міста, бо саме студенти є і їх ініціаторами, і виконавцями, і глядачами.


Головним же, колектив Палацу вважає те, що кожна людина, яка приходить в наш Палац, незважаючи на вік, фах, захоплення, може знайти в ньому те, що її зацікавить. І саме на це спрямована наша щоденна робота.

Ми працюємо для вас і для вас завжди відчинені двері Палацу молоді і студентів!

Ви можете подивитися фото нашого фойе у збільшеному розмірі при натисканні на фото нижче:
 

Новини

img

08.09.2018

img

08.09.2018

img

30.08.2018

img

30.08.2018

img

30.08.2018

Наші проекти

скрепка

ТЕАТР ТАНЦЮ " ARTLent" оголошує набір дітей віком від 9-16 ро

Наші партнери

Магазин Pronto Moda Shade Kherson.Life ТРО Булава DJFM Радио Шансон Кондитерская фабрика Херсонщина за день Фитнес-клуб Lemon Телеканал Kratu 0552.ua Туристическое агентство «Пятый океан» Херсонская областная организация Федерация бокса Украины Kleopatra    Информагентство ПИК СЛОН ОДТРК Скифия Женский клуб «Инициатива» Ресторан Тбилиси Monro by Alexa