Про нас

Історія нашого Палацу розпочалась у листопаді 1965 року з урочистого відкриття Палацу культури текстильників. Саме під такою назвою він проіснував майже 33 роки, і саме під такою назвою його знав кожен херсонець – від маленької дитини до сивого ветерана.  Старожили міста добре пам’ятають безліч цікавих вистав, концертів, урочистостей, які проходили на сцені Палацу, а художні колективи, більшість з яких носили звання Народних та Зразкових, зробили його відомим не тільки в Україні, але й за її межами.


Та минали  роки, змінювались часи й наше суспільство. І у травні 1997 року Палац культури текстильників було перейменовано в обласний Палац молоді і він став структурним підрозділом управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.  Це принесло і певні зміни  в  роботу Палацу.  Більше уваги стало приділятися роботі з дітьми, молоддю, додалось багато заходів, пов’язаних із спортивним життям Херсонщини.


З вересня 2009 року наш Палац знову змінив свій статус. Сьогодні він – комунальний заклад «Палац молоді і студентів Херсонської обласної Ради».


І щиро кажучи, ці зміни пішли йому на користь, бо життя Палацу набуло тієї активності, на яку здібні лише студенти. А до тих програм, що давно існували в Палаці, одразу додалось багато цікавих заходів, які об’єднали студентів всіх ВУЗів міста, бо саме студенти є і їх ініціаторами, і виконавцями, і глядачами.


Головним же, колектив Палацу вважає те, що кожна людина, яка приходить в наш Палац, незважаючи на вік, фах, захоплення, може знайти в ньому те, що її зацікавить. І саме на це спрямована наша щоденна робота.

Ми працюємо для вас і для вас завжди відчинені двері Палацу молоді і студентів!

Ви можете подивитися фото нашого фойе у збільшеному розмірі при натисканні на фото нижче:
 

Новини

img

08.09.2018

img

08.09.2018

img

30.08.2018

img

30.08.2018

img

30.08.2018

Наші проекти

скрепка

ТЕАТР ТАНЦЮ " ARTLent" оголошує набір дітей віком від 9-16 ро

Наші партнери

Shade ТРО Булава Информагентство ПИК Кондитерская фабрика Monro by Alexa Херсонщина за день СЛОН ОДТРК Скифия Kleopatra Туристическое агентство «Пятый океан» Ресторан Тбилиси 0552.ua Kherson.Life Магазин Pronto Moda Женский клуб «Инициатива» DJFM    Телеканал Kratu Радио Шансон Херсонская областная организация Федерация бокса Украины Фитнес-клуб Lemon